Porady i wskazówki

Uwaga !

Na popularnych serwisach aukcyjnych dostępne są ogromne ilości modeli choinek w super niskich cenach. Zdjęcia i opis przedstawiają produkt bardzo dobrej jakości. Niestety często zdarza się, że choinka, która zostanie do Państwa wysłana w niczym nie przypomina tego pięknego drzewka ze zdjęć. Kiedyś przypadki takie zdarzały się sporadycznie, ostatnio niestety staje się to plagą. Bywa, że sprzedawcy podkradają zdjęcia innych firm. Niestety też doświadczyliśmy nieuczciwego używania naszych zdjęć bez wyrażenia zgody.
Proponujemy, aby przed zakupem sprawdzić wiarygodność sprzedawcy. Wysoka jakość choinki i niebywale niska cena niestety nie idą w parze.
Firma ROY Choinki od lat ma swoje sklepy stacjonarne w najlepszych Galeriach Handlowych w całej Polsce po to, abyście mogli Państwo osobiście sprawdzić jakość naszych choinek. Kupując u nas macie Państwo pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Jak dobrać idealną dla siebie choinkę? Każdy zadaje sobie to pytanie, a oferta na rynku jest bardzo duża.

Jak dobrać idealną dla siebie choinkę? Każdy zadaje sobie to pytanie, a oferta na rynku jest bardzo duża.

Choinki PE

Najczęściej chcielibyśmy, aby choinka była jak najbardziej podobna do żywej. W tym wypadku najlepiej naszym wymaganiom sprostają choinki PE. Dzięki wykonaniu choinek z gałązek polietylenowych do złudzenia przypominają żywe drzewko. Dzięki użyciu tych elastycznych, odpornych na zniekształcenia i odbarwienia gałązek, mamy pewność, że posłuży nam długie lata. Cena w przeliczeniu na czas użytkowania okaże się nie taka wysoka.

Dobrą alternatywą jest połączenie w choince gałązek PE z gałązkami PVC służącymi jako wypełnienie. Cena jest niższa, a choinka wygląda równie dobrze. Poniżej przykłady naszych wzorów.

Choinki PVC

Tańszą opcją są choinki wykonane w 100 % z folii PVC. Cena surowca jest niższa. Nie znaczy to jednak, że choinka wygląda mniej atrakcyjnie. Dzięki zastosowaniu w nich elementów takich jak : frezowanie, malowanie, szronienie lub śnieżenie gałązek, dodawanie szyszek czy ostrokrzewu sprawiają, że drzewka wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Choinki na Pniu

Od kilka lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Choinki osadzone na naturalnym pniu z donicą owinięte jutą to prawdziwy bestseller. Ciekawa forma sprawia, że takie drzewka dodadzą świątecznego uroku nawet w najmniejszym mieszkaniu. W naszej kolekcji mamy pełny zestaw choinek na pniu wykonanych z gałązek PVC, PE w wersji klasycznej i ośnieżonej.

Choinki Ośnieżone

To, co zawsze było nieodzownym elementem Świąt ostatnio w wersji naturalnej nam brakuje. Może zatem odrobina śniegu na choince? Sprawi, że Boże Narodzenie będzie magiczne jak w dzieciństwie.

Choinki udekorowane

Mamy w swojej ofercie pełna gamę gotowych udekorowanych ręcznie malowanymi ozdobami z drewna choinek wraz z oświetleniem. Świetnie wyglądają zarówno w holu hotelu czy biura jak i w każdym mieszkaniu.

Jeśli mamy już naszą wymarzoną choinkę to teraz czas aby dowiedzieć się jak poprawnie ją rozłożyć aby była piękna i zachwycała naszych gości swym urokiem.

Jak poprawnie rozłożyć choinkę – pobierz instrukcję