Porady i wskazówki

Uwaga !

Na popularnych serwisach aukcyjnych dostępne są ogromne ilości modeli choinek w super niskich cenach. Zdjęcia i opis przedstawiają produkt bardzo dobrej jakości. Niestety często zdarza się, że choinka, która zostanie do Państwa wysłana w niczym nie przypomina tego pięknego drzewka ze zdjęć. Kiedyś przypadki takie zdarzały się sporadycznie, ostatnio niestety staje się to plagą. Bywa, że sprzedawcy podkradają zdjęcia innych firm. Niestety też doświadczyliśmy nieuczciwego używania naszych zdjęć bez wyrażenia zgody.
Proponujemy, aby przed zakupem sprawdzić wiarygodność sprzedawcy. Wysoka jakość choinki i niebywale niska cena niestety nie idą w parze.
Firma ROY Choinki od lat ma swoje sklepy stacjonarne w najlepszych Galeriach Handlowych w całej Polsce po to, abyście mogli Państwo osobiście sprawdzić jakość naszych choinek. Kupując u nas macie Państwo pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Jak dobrać idealną dla siebie choinkę? Każdy zadaje sobie to pytanie, a oferta na rynku jest bardzo duża.

roy choinki sztuczne

Jak dobrać idealną dla siebie choinkę? Każdy zadaje sobie to pytanie, a oferta na rynku jest bardzo duża.

Choinki PE

Najczęściej chcielibyśmy, aby choinka była jak najbardziej podobna do żywej. W tym wypadku najlepiej naszym wymaganiom sprostają choinki PE. Dzięki wykonaniu choinek z gałązek polietylenowych do złudzenia przypominają żywe drzewko. Dzięki użyciu tych elastycznych, odpornych na zniekształcenia i odbarwienia gałązek, mamy pewność, że posłuży nam długie lata. Cena w przeliczeniu na czas użytkowania okaże się nie taka wysoka.

Dobrą alternatywą jest połączenie w choince gałązek PE z gałązkami PVC służącymi jako wypełnienie. Cena jest niższa, a choinka wygląda równie dobrze. Poniżej przykłady naszych wzorów.

 • Premium

  Sosna PE 250cm

  751,00 
 • Premium

  Sosna PE 220cm

  649,00  520,00 
 • Premium

  Sosna PE Śnieżona 220cm

  710,00 
 • Premium

  Świerk Nordica 220cm

  1 050,00 
 • Premium

  Świerk PE 220cm

  649,00  520,00 
 • Premium

  Sosna PE 180cm

  548,00 
 • Premium

  Świerk Nordica 180cm

  850,00 
 • Premium

  Świerk PE 180cm

  548,00 
 • Premium

  Sosna PE 150cm

  436,00  350,00 
 • Premium

  Świerk Nordica 150cm

  640,00 
 • Premium

  Świerk PE 120cm

  284,00 
 • Premium

  Świerk PE 150cm

  436,00 
 • Premium

  Sosna PE 120cm

  284,00  230,00 
roy choinki sztuczne
roy choinki sztuczne

Choinki PVC

Tańszą opcją są choinki wykonane w 100 % z folii PVC. Cena surowca jest niższa. Nie znaczy to jednak, że choinka wygląda mniej atrakcyjnie. Dzięki zastosowaniu w nich elementów takich jak : frezowanie, malowanie, szronienie lub śnieżenie gałązek, dodawanie szyszek czy ostrokrzewu sprawiają, że drzewka wyglądają bardzo atrakcyjnie.

roy choinki sztuczne

Choinki na Pniu

Od kilka lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Choinki osadzone na naturalnym pniu z donicą owinięte jutą to prawdziwy bestseller. Ciekawa forma sprawia, że takie drzewka dodadzą świątecznego uroku nawet w najmniejszym mieszkaniu. W naszej kolekcji mamy pełny zestaw choinek na pniu wykonanych z gałązek PVC, PE w wersji klasycznej i ośnieżonej.

roy choinki sztuczne

Choinki ośnieżone

To, co zawsze było nieodzownym elementem Świąt ostatnio w wersji naturalnej nam brakuje. Może zatem odrobina śniegu na choince? Sprawi, że Boże Narodzenie będzie magiczne jak w dzieciństwie.

roy choinki sztuczne

Choinki udekorowane

Mamy w swojej ofercie pełna gamę gotowych udekorowanych ręcznie malowanymi ozdobami z drewna choinek wraz z oświetleniem. Począwszy od małych słodziaków w wielkości 0,7 mi 1,1 m do dużych choinek na stojaku i pniu. Świetnie wyglądają zarówno w holu hotelu czy biura jak i w każdym mieszkaniu.

roy choinki sztuczne

Choinki “Mini”

Posiadamy również w ofercie pełna gamę małych choinek.

roy choinki sztuczne

Jak poprawnie rozłożyć choinkę – pobierz instrukcję

Jeśli mamy już naszą wymarzoną choinkę to teraz czas aby dowiedzieć się jak poprawnie ją rozłożyć aby była piękna i zachwycała naszych gości swym urokiem.

Dekoracje

Mnóstwo dekoracji oferowanych prze roychoinki.pl z pewnością uświetni ten magiczny czas.

roy choinki sztuczne